Adobe випустила олівець і лінійку для рисування на планшетах

Компанія Adobe представила публіці апаратні рішення, призначені для полегшення процесу рисування на планшетах Apple iPad. Так, у продаж виходять цифровий олівець Adobe Ink та лінійка Adobe Slide.

Цифровий олівець Adobe Ink та лінійка Adobe Slide

В основу олівця Adobe Ink лягла технологія PixelPoint. Він чутливий до сили натиску і дозволяє розрізняти 2048 рівнів натиску. Пристрій оснащений вбудований акумулятором і модулем бездротового зв’язку Bluetooth 4.0 LE. Корпус олівця виконаний з алюмінію і має оригінальну трикутну форму, а габарити пристрою становлять 144×12, 3×11,8 мм при вазі 20,3 грама.

Цифрова лінійка Adobe Slide призначена для рисування прямих чи кривих ліній, різних геометричних фігур. На відмінну від олівця тут не використовується бездротове з’єднання, взаємодія з планшетом відбувається з допомогою ємнісного дисплея. Розміри лінійки становлять 100x23x10 мм, а вага – 19,6 грама.

Обидва пристрої сумісні з планшетами iPad Air, iPad Mini та iPad Mini з Retina дисплеєм. Завдяки інтеграції з сервісом Adobe Creative Cloud забезпечується можливість синхронізації роботи та індивідуальних налаштувань.

Вартість комплекту, тобто олівця Adobe Ink і лінійки Adobe Slide разом, становить 199,99 доларів.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *