Anatomedia дозволяє проводити хірургічні операції на віртуальному тілі

virtual-dissection-software-header

20 років знадобилось австралійським експертам для створення комп’ютерної програми, за допомогою якої можна вивчати людську анатомію з різних перспектив, а також проводити віртуальні операції.

Австралійським фахівцям вдалось реалізувати давню мрію студентів-медиків: практикувати хірургічні операції на віртуальних тілах. Зрозуміло, що цифрові операції наразі не можуть передати усього спектру відчуттів при роботі зі скальпелем над м’язами та нервами людського тіла, однак програмний інструмент надає можливість виправлення помилок, про яку покоління лікарів могли тільки мріяти.

На веб-сторінці Anatomedia можна подивитись демо-версії та екранні копії програми. Доступ до самої програми наразі можуть отримати тільки студенти та викладачі медичних факультетів та університетів.

ga_sys63 thorax_dissection

Anatomedia – це унікальний програмний інструмент, за допомогою якого можна самостійно вивчити людську анатомію з чотирьох різних перспектив. Крім того, програма дозволяє виконувати віртуальні операції як на “мертвих”, так і на “живих” тілах.

Розробники Anatomedia заклали в неї кілька рівнів складності. Для роботи на найнижчому рівні не потрібні жодні попередні знання людської анатомії.

20 років знадобилось ініціатору проекту Норману Айзенбергу з австралійського університету Монаша, щоб реалізувати свій задум. На створення Anatomedia його спонукало скорочення годин та засобів, які виділяються студентам для препарування мертвих тіл в анатомічному театрі. Зазвичай на один труп на медичному факультеті припадає приблизно 80 студентів.

Програма може бути також успішно використана професійними хірургами для пояснення деталей майбутніх операцій своїм пацієнтам.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *