Авіаційне біопаливо робитимуть з тютюну

Авіаційне біопаливо робитимуть з тютюну
Тютюн тепер стане більш корисним.

Американський авіавиробник Boeing об’єднає зусилля з South African Airways, щоб запустити виробництво авіаційного біопалива з рослин тютюну. Цей проект – частина програми по скороченню викидів окису вуглецю і підтримці екологічно чистої енергетики.

Паливо для реактивних двигунів робитиметься компанією SkyNRG з гібридного сорту тютюну під назвою Solaris. “У Південній Африці вже стартувало тестове вирощування тютюну, котрий не містить нікотину, так що перейти на біопаливо ми розраховуємо вже в найближчі декілька років”, – говориться в спільній заяві компаній.

“Вирощуючи гібридний тютюн, ми використовуємо потенціал тютюнових виробників в Південній Африці, щоб отримати екологічно чисте біопаливо замість заохочення паління”, – говорить Ян Круйшанк, фахівець з питань довкілля Південноафриканських авіаліній.

“Біопаливо має великий потенціал там, де вирощується традиційний тютюн, а це Африка, Південна і Центральна Європа, Азія, Океанія і Латинська Америка”, – додає прес-секретар компанії Boeing Джесіка Коваль.

Перші постачання біопалива з південноафриканського тютюну почнуться в жовтні наступного року.

Першоджерело

Коментарі

  1. ML 10/08/2014 Відповісти
    • Віктор Хільчук 10/08/2014 Відповісти
    • Gxost 14/08/2014 Відповісти
      • ML 14/08/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *