Довідка

На цій сторінці ви можете ознайомити з відповідями на часті запитання по нашому сайту.

1. Чи можу я зареєструватися на сайті? – Так, реєстрація відкрита та абсолютно безкоштовна.

2. Які переваги реєстрації? – Після реєстрації вам більше не доведеться кожен раз заповнювати ім’я та поштову скриньку при коментуванні статей. Також ви завжди з легкістю зможете знайти всі написані вами коментарі. Надалі переваги реєстрації тільки зростатимуть.

3. Як зробити відображення аватарів у коментарях?  – Для того, аби в коментарях замість стандартної картинки із “невідомою людиною” відображалося потрібне вам зображення, необхідно зареєструватися на сервісі uk.gravatar.com, додати там ту електронну пошту, яку ви використовуєте на нашому сайті і закріпити за цією поштою бажане зображення. Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, тому складностей у вас не виникне.

4. Чи можу я додавати статті та новини? – Так, кожен бажаючий може стати автором. Для цього необхідно зареєструватися на сайті та написати свій логін, під яким зареєструвалися, і довільний текст про бажання долучитися до команди авторів на поштову скриньку admin@scitech.com.ua.

5. Як я можу допомогти вашому сайту? – Метою нашого сайту є популяризації науки й технологій серед українців і Ви легко можете нам в цьому допомогти! Просто ставте лайки під постами та діліться посиланнями на статті у соціальних мережах! Або ж розкажіть про наш сайт на своєму блозі, якщо такий є. Будемо Вам щиро вдячні за такі дії.

Найкраща підтримка для сайту – це ваша активність! Не соромтеся писати в коментарях свої думки з приводу тої чи іншої новини, автору завжди приємно коли написану ним публікацію обговорюють!

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *