Друге життя пляшок Coca-Cola

Coca-cola 2nd live

Проблема переробки пластику лишається однією з актуальніших. Одним з найбільш поширених джерел забруднення є пластикові пляшки для різноманітних напоїв. І якщо в розвинутих країнах діють програми з переробки пластику, то в країнах, що розвиваються, такі пляшки опиняються на звалищах (в кращому випадку) і наносять велику шкоду природному середовищу. Такі гіганти, як Coca-Cola, постійно піддаються критиці за використання пластику, тож виробник вирішив запустити проект “Друге життя” (2nd Lives) для країн Азії. Компанія випустила спеціальну серію багаторазових (втім знову пластикових) насадок для своїх пляшок, які пропонують багато варіантів їх повторного використання.

Серія насадок перетворює використану пляшку у водяний пістолет-розпилювач, світильник, пляшку для мильних бульбашок, дитяче брязкальце, ємність для рідкого мила з дозатором, кріплення, яке перетворює дві пляшки у гантелі і так далі.

Наразі проект успішно запущений у В’єтнамі, де партнером Coca-Cola виступив китайський підрозділ Ogilvy & Mather. В продаж поступило 40 тисяч ковпачків-трансформерів. Наступне впровадження проекту “Друге життя” буде відбуватись у Таїланді та Індонезії.

Першоджерело

Коментарі

  1. муська 02/06/2014 Відповісти
    • Олексій Молчановський 02/06/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *