Дубай першим випробує Volocopter в якості літаючого таксі

Дубай першим випробує Volocopter в якості літаючого таксі

Невдовзі у місті Дубай (ОАЕ) може з’явитися повноцінний сервіс літаючих таксі. Німецька компанія e-volo підписала угоду з дорожньо-транспортним відомством цього міста про участь в проекті повітряного таксі, яке підніметься в повітря вже цього року.

Мультикоптер під назвою Volocopter створений інженерами e-volo, його перші льотні випробування відбулися минулого року. Тоді він піднявся на 20-метрову висоту і пролетів невелику відстань зі швидкістю 25 км/год, після чого успішно приземлився.

Цією весною компанія представила вже другу версію цього мультикоптера – Volocopter 2X. Він здатен перевозити двох пасажирів (загально максимальною вагою в 160 кг) і долати відстань до 27 км на швидкості 50 км/год (без підзарядки).

Максимальна швидкість «Велокоптера» – 100 км/год. В повітря апарат піднімають 18 роторів, а необхідна для їх обертання енергія накопичується в 9 акумуляторних батареях. На повний заряд останніх потрібно 2 години, однак є можливість швидко їх замінити на уже заряджені.

Volocopter 2X – повністю автоматичний, тобто для перевезення людей з точки А в точку Б пілот не потрібен. Зліт і приземлення вертикальні, є можливість зависання у повітрі, а також присутня парашутна система на екстрений випадок.

Компанія e-volo планує почати комерційне використання свого літаючого таксі вже в четвертому кварталі цього року, в рамках цього тестового проекту літаючого таксі міста Дубай. Цікаво, що місто прогнозує уже до 2030 року 25% пасажирських перевезень проводити подібними літальними апаратами.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *