Електровелосипед Grunner проїде до 180 км на одному заряді

Електровелосипед Grunner проїде до 150 км на одному заряді

Серед переваг електричного велосипеду – можливість доїхати на роботу не потіючи, але зазвичай заряду акумулятора вистачає лише на невеликі дистанції. Виправити останнє взялася хорватська компанія Mobile Vehicle Technology, створивши Grunner. На ньому без підзарядки можна проїхати до 180 кілометрів.

Як і всі інші потужні електричні велосипеди, Grunner більше схожий на легкий мотоцикл. У сталевій рамі знаходиться літій-іонна батарея ємністю 1,5 кВт*год. Такої ємності досить для забезпечення велосипеда запасом ходу в 180 км в еко-режимі (Eco Mode) або 100 км в продуктивному режимі (Power Mode). При цьому заряд акумулятора триває близько 90 хвилин.

У той час як еко-режим передбачає роботу двигуна на потужності 250 Вт, що відповідає швидкості в 25 км/год, продуктивний режим використовує колосальні 2,2 кВт потужності – це дозволяє розганятися до 50 км/ч.

Електричний велосипед Grunner використовує підвіску Rockshox, яка забезпечує вільне переміщення рами в межах 20 см. Важить 25 кг, враховуючи це і максимальну швидкість – не обійшлося без надійних гальм від фірми Shimano. Зауважимо, що гальмівна система підтримує технологію рекуперації енергії – це дозволяє при гальмуванні повертати частину енергії назад в акумулятор.

Станом велосипеда можна відслідковувати на семидюймовому дисплеї, встановленого на кермі. Він показує інформацію про швидкість, дальність і режим їзди, а також використовується для блокування електробайка. Всі дані, отримані при поїздці, завантажуються в хмару і можуть бути доступні віддалено через Інтернет.

Вартість новинки чимала – від 4500 доларів. Продаж почнеться вже до кінця цього літа.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *