Компанія LG презентувала новий гнучкий OLED-екран, який легко скручується

Компанія LG пообіцяла вчасно запустити у виробництво гнучкий, прозорий 60-дюймовий OLED-телеекран, вихід якого запланований на 2017 рік. «Проте, презентація дисплею і масштабне промислове виробництво – це дві різні речі», –попередила Света Деш (Sweta Dash), директор з досліджень і стратегії у компанії IHS. «Однак, у певний момент гнучкі дисплеї зі здатністю скручуватись стануть вагомим досягненням».

«Досі, ніхто не міг винайти гнучкий 18-дюймовий дисплей OLED, хоча компанії LG та Samsung уже пропонують смартфони з гнучкими дисплеями менше шести дюймів».

80723_500x380

У 2012 році уряд Південної Кореї  зробив  компанію LG Display фундаментальною у проекті з розробки прозорих і гнучких OLED дисплеїв,  у рамках своєї  «Провідної Програми Майбутнього» («Future Flagship Program»). У свою чергу, компанія LG заявила, що до 2017 удосконалить технології для ультра високої чіткості 60-дюймових гнучких OLED дисплеїв.

Два нещодавно презентовані 18-дюймові OLED-дисплеї LG засвідчили, що у компанії вже наявні основні технології для створення ринку гнучких, прозорих екранів таких великих розмірів.  Гнучкий екран має радіус кривизни 30R і його можна згорнути в циліндр з радіусом 3 см, не зашкодивши його функціям.

Щоб досягнути максимального радіусу кривизни, компанія LG Display використала високомолекулярні речовини на основі поліамідної плівки, замість пластику, для основної плати гнучкого екрану.  Плівка також  значно зменшену товщину екрану, сприяючи його гнучкості.

80723_500x340

«Це є великим кроком у вірному напрямку для майбутнього гнучких дисплеїв», – прокоментувала Деш. – «Люди хочуть мати великі дисплеї у своїх мобільних пристроях, але подібний розмір незручний у використанні, саме тому гнучкі дисплеї зі здатністю скручуватись стануть значним досягненням».

LG Display також використала спеціальні технології проектування пікселів, щоб надати прозорому екрану 30 відсотків пропускання світла.

Екрани LG мають роздільну здатність 1200х810 пікселів і мають більше мільйона пікселів.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *