Компанія SoftWheel представила колесо з вбудованою підвіскою

Ізраїльська компанія SoftWheel представила однойменне колесо, головною особливістю якого є вбудована підвіска. Завдяки цьому колесу прекрасно амортизує нерівності доріг, а також дозволяє долати сходи і бордюри без дискомфорту для, наприклад, велосипедиста чи людини на інвалідному візку.

Інвалідний візок з колесами SoftWheel

За основу ідеї SoftWheel була взята «симетрична і селективна технологія», яка використовує три циліндри під тиском для поглинання ударів самим колесом. При цьому центральна вісь колеса “лишається на місці”, завдяки чому коливання, удари і поштовхи не передаються на сам транспортний засіб і залишаються невідчутними для людини або ж значно пом’якшуються.

Розробка SoftWheel почалася з того, що ізраїльський фермер Гіладу Вульфу, який має обмежені можливості пересування, пересуваючись по нерівностям власної грядки сидячи в звичайнісінькому інвалідному візку на колесах, відчув жахливий біль. Після цього йому в голову прийшла ідея створення крісла, яке більше підходило б для пересування по бездоріжжю. Стартап-акселератор RAD BioMed Accelerator, куди звернувся Вульф, допоміг перетворити концепт в реальність.

Хоча, як завіряють представники компанії, колесо SoftWheel підійде для використання у будь-яких транспортних засобах – велосипедах, автомобілях, скутерах, першим буде освоюватися саме ринок інвалідних візків. Так, вже в четвертому кварталі цього року продукт стане доступним для придбання за ціною 2000 доларів за пару коліс. Також згадується, що технологією колеса вже зацікавилась авіаційна промисловість і SoftWheel вже починає розробку шасі на її основі.

Коментарі

 1. муська 20/05/2014 Відповісти
  • Віктор Хільчук 20/05/2014 Відповісти
 2. Гість 27/05/2014 Відповісти
  • Віктор Хільчук 27/05/2014 Відповісти
   • Гість 27/05/2014 Відповісти
    • Віктор Хільчук 27/05/2014 Відповісти
 3. Shaggy 13/07/2014 Відповісти
  • Віктор Хільчук 13/07/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *