Користувачі Opera Mini віддають перевагу Google і «Вконтакті»

Opera Mini - МТС Україна
Браузер Opera Mini. (Фото “МТС Україна”).

Компанія МТС опублікувала дані, згідно яких за січень-березень 2014 року її абоненти завантажили через браузер Opera Mini більше 200 терабайт даних. Для прикладу скажемо, що це більше 50 мільйонів аудіофайлів у форматі MP3, або ж більше 170 тисяч повнометражних фільмів у форматі AVI. Також повідомляється, що щомісячно абоненти «МТС Україна» переглядають до трьох мільярдів веб-сторінок.

Проаналізувавши використання браузера Opera Mini абонентами МТС, отримаємо підтвердження загальної тенденції – найпопулярнішими сайтами є соціальні мережі і пошукові системи. У рейтинг Топ-10 сайтів, найбільш відвідуваних абонентами «МТС Україна» протягом першого кварталу 2014 року увійшли соціальні мережі «Вконтакті» і «Однокласник», пошукові системи «Ґуґл» і «Яндекс», інформаційний сайт «Вікіпедіа», розважальний відео-хостинг «Ютюб» і система питань-відповідей «Ask.fm».

Середньо-статистично в місяць сайт «Вконтакті» з телефона/смартфона через браузер Opera Mini  відвідують більше мільйона абонентів «МТС Україна». Також чималою популярністю користуються такі сайти як «Твітер», «Інстаґрам»,  новині сайти «Кориспондент», «Укр.нет», «Біґмір.нет», «ТСН», а також інтернет магазини «Сландо», «Розетка» і «Аукро».

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *