LaMetric: «розумний сповіщувач» від Львівського стартапу

На Kickstarter стартував збір коштів на випуск багатофункціонального пристрою LaMetric – «розумного» світлодіодного дисплея – основним призначенням якого є показ різноманітної інформації зі смартфону, комп’ютера та різних сервісів.

LaMetric

LaMetric був розроблений львівськими програмістами із компанії Smart Atoms. Він має трохи більші смартфона розміри і передбачає показ різних даних: від банальних прогнозів погоди і «лайків» у соціальних мережах, до більш серйозних показів котирувань акцій, повідомлень про вхідні листи або дзвінки. За словами розробників, подібний пристрій в офісі може послужити чудовим мотиватором для корпоративних робітників, показуючи прибуток або індекс популярності компанії.

Застосувань для LaMetric можна знайти безліч, а забезпечуються вони лише світлодіодним дисплеєм, динаміком, Wi-Fi модулем і Ethernet-портом, яка запаковані в стильному корпусі. Розширена комплектація передбачає наявність батареї для автономного живлення, без неї пристрій працює «від розетки». Керування пристроєм відбувається через мережевий інтерфейс, а також за допомогою трьох сенсорних кнопок.

розміри LaMetric

LaMetric має дуже гнучкі налаштування і підтримує роботу з популярним сервісом автоматизації IFTTT. Передбачені також мобільні програми для iOS і Android, за допомогою яких можна налаштовувати віджети і події для показу на інформації на дисплеї.

Для початку виробництва ґаджету LaMetric в Smart Atoms планують зібрати 69 000 доларів через сервіс Kickstarter. І їм це безумовно вдасться, адже лишень за 3 дні з початку зборів уже зібрано понад 64 500 доларів. Відмітимо, що всі користувачі, які підтримали проект на суму від 90 доларів зможуть отримати версію ґаджета з живленням від розетки, а якщо сума більше 120 доларів – версію з акумулятором.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *