Лазерний проектор Xiaomi Mi Laser Projector виводить зображення діагоналлю 150 дюймів і коштує $1470

Лазерний проектор Xiaomi Mi Laser Projector

Сьогодні китайська компанія Xiaomi відома ледве не кожному, в основному завдяки сучасним та порівняно недорогим смартфонам. Однак вона випускає і інші гаджети – повербанки, ультрабуки, і навіть ультразвукові зубні щітки. А невдовзі цей список поповниться ще й лазерним проектором Mi Laser Projector.

Новинка володіє ультра короткою фокусною відстанню і може використовуватися як заміна домашньому телевізору. Так, поміщений на відстані всього 50 см від екрану чи стіни даний проектор здатен виводити Full HD зображення діагоналлю до 150 дюймів.

У проекторі використовується лазерна технологія ALPD 3.0, що забезпечує більш якісне зображення з яскравістю до 5 000 люмен і контрастністю 3000:1. З Mi Laser Projector можна буде не турбуватися про ручне фокусування, адже наявна вбудована функція налаштування. Серед інших характеристик

Серед інших характеристик – чотири вбудовані динаміки з підтримкою технологій об’ємного звучання Dolby Digital і DTS. Крім них є можливість підключення зовнішнього аудіо.

Працює девайс на власній операційній системі Mi TV, тому його не потрібно підключати до комп’ютера, смартфону або будь-якого іншого джерела. Для управління використовується спеціальний пульт, який підтримує універсальний додаток дистанційного керування Xiaomi.

Ресурс Mi Laser Projector заявлений на рівні 25 тисяч годин, а це більше 15 років роботи при щоденній експлуатації по 4 години. У продаж цей лазерний проектор надійде 4 липня за ціною 1470 доларів.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *