Michelin запустила виробництво безповітряних шин

Компанія Michelin запустила перше у світі підприємство по випуску безповітряних радіальних шин, які не бояться проколів і не потребують підкачування. Новий завод розташувався в місті Підмонте (Південна Кароліна, США), а на його створення було витрачено 50 мільйонів доларів. На підприємстві випускатимуться шини X Tweel Airless Radial Tire для комерційного застосування.

Michelin запустила виробництво безповітряних шин
Безповітряні шини уже знайшли своє місце на ось таких міні-навантажувачах (фото Michelin).

Уперше концепція X Tweel була представлена в 2005 році на Північноамериканському автошоу. Не пневматичні шини складаються з жорсткої маточини, сполученої з протектором за допомогою гнучких спиць з поліуретану, які деформуються. Уся конструкція при цьому функціонує як єдине ціле.

Шинам X Tweel не страшні проколи, порізи і інші ушкодження, оскільки в них немає герметичної камери. Такі властивості особливо важливі при експлуатації техніки в сферах благоустрою території, будівництва, переробки відходів і сільського господарства, де висока вірогідність ушкодження коліс.

Спочатку шини X Tweel Airless Radial Tire знайдуть застосування в міні-навантажувачах з бортовим розворотом, газонокосарках, тракторах і іншій сільськогосподарській техніці. Згодом, як очікується, область використання шин цього типу розшириться.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *