Нова батарея для смартфона: зарядка за 26 секунд

Акумуляторна батарея StoreDot

На недавньому технологічному заході Think Next Event в Тель-Авіві ізраїльська компанія StoreDot показала свою нову розробку – невелику акумуляторну батарею, яка в майбутньому може замінити сучасні літій-іонні акумулятори мобільних пристроїв. Головна перевага новинки – дуже короткий час зарядки, менше ніж пів хвилини.

Розробники продемонстрували, як смартфон Samsung Galaxy S4, з’єднаний з батареєю і зарядним пристроєм, повністю заряджається всього за 26 секунд.

Інноваційне джерело живлення побудоване з біологічних структур Nanodots – кристалів всього два нанометри в діаметрі, що складаються з амінокислотних ланцюгів – пептидів.

“Акумуляторні батареї є лише однією з галузей, які ми можемо “підірвати” з цим новим матеріалом. Це нова фізика, нова хімія, новий підхід до пристроїв”, – заявив засновник і генеральний директор StoreDot Дорон Мейерсдорф.

Нові батареї не будуть доступні на ринку до кінця 2016 року, так як показаний прототип поки занадто великий для тонких мобільних устроїв.

Компанія StoreDot була створена на базі нанотехнологічного факультету Тель-авівського університету. У 2013 році вона отримала близько 5,8 млн доларів в якості інвестицій в розробку цієї технології. Говорять, що одним з інвесторів, що підтримали StoreDot, стала компанія Samsung.

Один коментар

  1. Віктор Хільчук 29/04/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *