Panasonic випускає на ринок комерційний екзоскелет Power Loader

d3442-1159-267592-0

Компанія Panasonic планує почати комерційний випуск екзоскелету Power Loader, який дозволяє людині з легкістю піднімати важкі речі. Езкоскелет має жорсткий зовнішній каркас та центральний комп’ютер, який керує елементами з гнучких планок, що кріпляться до кожної кінцівки людини, а також спеціальними руками-маніпуляторами. Це зменшує навантаження на м’язи та збільшує силу людини.

Power Loader дозволяє власнику піднімати вантаж до 100 кг, а потім нести його із швидкістю до 8 км/год. Існує також полегшена модель скелету, вантажопідйомність якого обмежується 40 кг.

Очікується, що конструкція екзоскелету стане в пригоді персоналу лікарень: Power Loader, наприклад, спростить перенесення хворих, які не здатні рухатись самостійно, з ліжка на візок. Також екзоскелетом можна користуватись навіть у костюмі радіаційного захисту. Це означає, що він може використовуватись ліквідаторами наслідків аварії на АЕС “Фукусіма-1”.

Очікується, що в перспективі Power Loader можна буде використовувати в промисловості та будівничій галузі.

Panasonic планує почати комерційний продаж своєї розробки вже наступного року. Вартість екзоскелету складе від 5 до 7 тис. доларів США.

Окремо повідомляється, що зараз вже вивчається можливість створення космічного скафандру на основі Power Loader.

Першоджерело

Коментарі

  1. Антон 09/06/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *