Покриття Ultra-Ever Dry: забудьте про мийку автомобіля

Автообіль Nissan з покриттям Ultra-Ever-Dry

Компанія Nissan проводить випробування технології, яка стане “нічним кошмаром” власників усіх автомобільних мийок. Випробовуваний ними автомобіль Nissan Note був покритий шаром нано-покриття Ultra-Ever Dry, яке ефективно відштовхує вологу, пил і бруд. Проведені в найрізноманітніших умовах випробування показали, що покриття дозволяє зберегти автомобіль чистим під час дощу, снігу, при їзді по бруду, а в недалекому майбутньому планується проведення додаткових випробувань ефективності покриття в суворіших умовах, у тому числі і на досить лютому морозі.

Проводячи випробування покриття Ultra-Ever Dry, компанія Nissan готується стати першим автовиробником, який використав надгідрофобне і олеофобне покриття Ultra-Ever Dry в серійних автомобілях. Крім того, що покриття здатне відштовхнути усі види забруднень на основі води, воно, за рахунок штучно створюваного повітряного прошарку відштовхує рідини на основі бензину, машинної олії і інших нафтопродуктів.

Слід зазначити, що покриття Ultra-Ever Dry було розроблене в 2012 році компанією Ultratech International, яка знаходиться у Флориді. Починаючи з того моменту фахівці компанії провели ряд робіт з поліпшення формули складу покриття, що дозволило поліпшити його властивості по відштовхуванню бруду. Нині покриття Ultra-Ever Dry є універсальною технологією, яку можна застосовувати для захисту від бруду не лише автомобілів, а й усього, чого завгодно, починаючи від взуття і закінчуючи стінами будівель. Окрім цього, крім захисту від забруднення, покриття Ultra-Ever Dry може використовуватися для захисту від обмерзання і в якості антибактеріального покриття.

Зараз компанія Nissan розглядає безліч варіантів використання покриття Ultra-Ever Dry. Серед цих варіантів значаться нанесення покриття на нові автомобілі в заводських умовах і нанесення покриття в спеціалізованих майстернях на поверхні автомобілів, проданих раніше. На відеоролику вище можна переконатися в ефективності дії покриття Ultra-Ever Dry, нанесеного на автомобіль Nissan Note. Відеоролик нижче, створений компанією Ultratech, демонструє можливості створеної ними технології і в інших областях.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *