Про сайт

SciTech – проект, присвячений новим технологіям із різноманітних галузей науки і техніки, науковим дослідженням і цікавим технологічним новинкам, які вже зараз повсюдно вторгаються в наше життя і вже найближчим часом можуть його кардинально змінити. Головна мета цього сайту – популяризація науки та техніки серед населення України.

Сайт SciTech створено простими ентузіастами, людьми які люблять науку та хочуть розповісти про неї іншим. Тож ми будемо дуже раді, якщо до нас будуть приєднуватись нові волонтери, які готові зайнятись цією, на наш погляд, благородною справою. Наша ідея полягає в тому, що кожен охочий може долучитись до наповнення сайту. Все що вам необхідно зробити – це зареєструватись на сайті та повідомити редакторів у своєму бажанні стати автором.

Ми постійно працюємо над сайтом як в плані дизайну чи функціоналу, так і в плані подачі контенту. Тож ми будемо раді отримати від вас корисні поради та зауваження. Поштова адреса для листування: admin@scitech.com.ua.

Активні автори

Віктор Хільчук

У вільний час любить почитати новини науки і техніки, найцікавіші з них по можливості перекладає і публікує на SciTech.com.ua . Також займається технічною стороною сайту (адміністрування, хостинг, домен, функціонал, дизайн і т.п.), адже його основна сфера діяльності – створення веб сайтів.

Раніше писали

Олексій Молчановський

Причетний не тільки до створення сайту SciTech.com.ua, а й є співзасновником відомого українського освітнього проекту «Prometheus». Раніше викладав у КПІ, наразі працює проектним менеджером в Українському Католицькому Університеті. Теж слідкує за розвитком науки, особливо цікавиться астрономією.

Ольга Трофімчук

На жаль наразі про автора немає інформації, зв’язатися з Ольгою не вдалося.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *