Створено матеріал, який захистить екрани смартфонів від ударів

Touchscreen-Film-500

Вчені з університету Акрона (Огайо, США) створили плівку для екранів смартфонів, яка не дасть їм тріснути. Плівка являє собою прозорий шар з електронів на полімерній поверхні, яка зробить екрани мобільних пристроїв ще більш гнучкими та міцними.

Сучасні смартфони використовують екрани з покриттям з оксиду індію-олова. Це досить крихкий матеріал, який піддається ризику руйнування від удару, а вартість його постійно зростає.

В ході тестування нового матеріалу, який є більш прозорим аніж оксид індію-олова, вчені встановили, що він може зберігати свою форму та міцність після 1 000 згинань.

Автори даної розробки вважають, що створений ними матеріал призведе до революції в галузі сенсорних поверхонь. Як стверджує Ю Чху, дослідник полімерних матеріалів з університету Акрона,

Ми розглядаємо нашу плівку в якості реального конкурента оксиду індію-олова. Проблема екранів смартфонів може бути вирішена раз і назавжди завдяки гнучкій сенсорній поверхні.

Плівка, яка зробить екрани майбутніх мобільних пристроїв такими, що не б’ються, в даний час все ще знаходиться на стадії тестування. Про терміни виходу нового матеріалу на ринок зараз мова не йде.

Першоджерело

Коментарі

  1. Антон 12/06/2014 Відповісти
    • Віктор Хільчук 12/06/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *