Технологія Sharp Free-Form Display: IGZO-дисплеї довільної форми

Японська компанія Sharp опублікувала на офіційному сайті повідомлення, в якому говориться про розробку нової технології Free-Form Display, – технології, яка дозволяє створювати дисплеї різноманітних форм, а не тільки прямокутні.

Дисплеї довільної форми Sharp Free-Form Display

Нова розробка дозволить виробникам створювати пристрої з більш різноманітними варіантами дизайну. Тепер для інтеграції в різні пристрої і техніку не потрібно буде обов’язково використовувати дисплей прямокутної форми. Крім того, дисплеї виготовлені за цією технологією від Sharp можуть похвалитися такими властивостями як тонкий профіль, невелика вага і тонкі грані.

В основу нового рішення покладена технологія IGZO та власні методи створення електронних кіл. Відмічається, що в традиційних прямокутних дисплеях по їх периметру розташовані електронні кола керування. У випадку Free-Form Display ці кола розосереджені безпосередньо по всій площі дисплея. Це дозволило зменшити грані і використовувати оригінальний дизайн дисплея.

Sharp Free-Form Display

Дисплеї на базі технології Free-Form Display можуть використовуватися, наприклад, в автомобільні промисловості. Чудовим рішенням вони стануть і для сучасних «розумних годинників», і для цифрових ідентифікаційних пристроїв, і інших ґаджетів. Масове виробництво дисплеїв цього типу повинно початися вже найближчим часом.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *