Titan Zeus – телевізор з діагоналлю 370 дюймів!

Що для для середньостатистичного громадянина будь-якої країни є найпопулярнішим засобом розваги? Звісно ж телевізор! На ринку присутнє величезне різноманіття цих пристроїв для зомбування відпочинку і перегляду улюблених серіалів, фільмів і шок. Однак сьогодні піде мова про унікальний телевізор – Titan Zeus.

Найбільший у світі телевізор Titan Zeus
На жаль, ми не можемо нічого сказати про дизайн загадкового пристрою, а також прокоментувати його роботу. На даний момент немає ні фотографій, ні відеозаписів з Titan Zeus. На фото – інший телевізор Titan меншого масштабу.

Британська компанія Titan Screens створила те, що по праву варте називатися найбільшим у світі телевізором. Zeus має діагональ 370 (!) дюймів, довжину 8 і висоту 5 метрів, а важить майже тону. Цей дисплей має розширення надвисокої чіткості – 4K. Має телевізор і надзвичайну вартість – 1.6 мільйона доларів!

“Ми зібрали воєдино усі кращі екранні технології в країні для того, щоб побудувати у Великобританії не лише найбільший, але і найбільш екстраординарний екран у світі. Після внутрішніх розробок 1000-дюймових екранів для вулиць, ми вирішили створити щось унікальне і таке, що по-справжньому запам’ятовується. І команда інженерів впродовж 6 останніх місяців працювала над створенням телевізора вартістю в 1 мільйон фунтів”, – говорить виконавчий директор компанії Titan Ентоні Ганджу.

Titan Zeus буде доступний у двох варіантах: для внутрішнього (домашнього) і зовнішнього (на відкритому просторі) використання. Не зважаючи на, здавалося б, неймовірну для телевізора ціну, компанія уже отримала два попередніх замовлення на цього монстра. Звісно, навряд такий можуть дозволити українці, однак ніхто не здивується, якщо виявиться, що замовниками є якісь арабські шейхи.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *