У Гонконзі з’явилася вежа незвичайної форми

Архітектурна студія Zaha Hadid Architects представила відео, на якому презентовано їх останній проект – вежу Jockey Club Innovation Tower (JCIT), яка з’явилася в Гонконзі. Фотограф Iwan Baan також зробив для презентації ряд надзвичайно красивих знімків.

Jockey Club Innovation Tower

Дизайн нової будівлі для Гонконзького Політехнічного університету був розроблений студією знаменитого архітектора Захі Хадід. Новий комплекс відкрився трохи раніше цього року. Вежа стала домом для 1800 студентів і численних співробітників університету.

У одній будівлі було об’єднано усе, що необхідно для успішного навчання. Під одним дахом зібрані дизайнерські студії, лабораторії, майстерні, лекційні зали і семінарські кімнати, аудиторії, а також виставкові майданчики. Усе це розмістилося на 15 поверхах.

Ідеєю дизайну було “зруйнувати типове планування “вежі, як підвищення”, замінивши її на більш текучу композицію”. Зігнуті поверхні плавно перетікають одна в іншу. Переходи між стінами і стелею, стінами і підлогою згладжені і непомітні. Численні відкриті простори розкидані по усій будівлі.

“Інтер’єр має безліч оригінальних рішень. Відкриті, порожні простори в нім пропонують прозорість і візуальну взаємозв’язаність усієї будівлі. Переплетення коридорів і проходів сприяють взаємодії між зонами навчання, робочими приміщеннями і громадськими місцями”, – пояснюють розробники.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *