Ubitricity – зарядна станція для електромобілів, вбудована у вуличний ліхтар

Електромобілі набувають все більшої популярності, тому питання необхідної для них інфраструктури як стає все актуальнішим. Німецькі інженери придумали непоганий спосіб вирішення проблеми з недостатньої кількістю зарядних станцій, запропонувавши вбудовувати останні у вуличні ліхтарі.

Ubitricity - зарядна станція для електромобілів, вбудована у вуличний ліхтар

Розробники прогнозують, що їх технологія буде особливо актуальна для міських умов, оскільки вона набагато компактніша за спеціалізовані зарядні станції. Таким чином її можна буде розмістити в тих місцях, де зарядна станція є непрактичною з комерційної точки зору (наприклад в малонаселених районах).

Нову технологію будуть випробовувати на вулицях Лондону, жителі цього міста вже мають змогу залишити заявку районній раді на встановлення Ubitricity біля свого дому. Коли станція буде встановлена, власнику електромобіля залишається тільки купити спеціальний кабель і можна відразу ж заряджати електромобіль.

Звісно, така зарядка не буде безкоштовною. У зарядний кабель вбудований лічильник електроенергії та спеціальне програмне забезпечення, які дозволять компаніям виставляти рахунок, а власнику електромобіля оплачувати рахунок.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *