Відео: найшвидший електричний мотоцикл Lightning LS-218

Мотоцикл Lightning LS-218

Нещодавно на виставці Quail Motorsport Gathering, яка проходила в Каліфорнії, була представлена фінальна версія електричного мотоцикла  Lightning LS-218, який в 2012 році на міжнародних мото-змаганнях Pikes Peak завоював статус найшвидшого серійного електромотоцикла в світі. Тоді байк розігнався до швидкості 350 кілометрів за годину.

Електричний мотоцикл Lightning LS-218 надійде в продаж (буде доступно декілька версій) у США вже цього літа за ціною 38 тисяч доларів. Залежно від версії він буде оснащений акумуляторними батареями різної ємності – від 12 кВт до 20 кВт. Зарядка батарей займатиме всього 30 хвилин, при умові використання спеціального зарядного пристрою.

Електромотоцикл Lightning LS-218 не має зчеплення чи коробки передач. В ньому використовується система прямого приводу. Вага LS-218 у спорядженому стані становить близько 224 кілограм, а максимальний запас пробігу обмежений цифрою 290 кілометрів.

Також відмітимо, що в ходовій частині мотоцикла використовуються максимально якісні комплектуючі, як от гальма Brembo і магнієві колісні диски Marchesini.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *