Відео: перший політ “трансформера” AT Black Knight

Ще в минулому місяці компанія Advanced Tactics Inc. провела перший випробувальний політ створеного нею вантажного автомобіля-трансформера AT Black Knight Transformer, однак через секретність і з міркувань безпеки компанія замовник тільки зараз дозволила опублікувати відео з першим тестовим польотом апарата.

Перший політ трансформера AT Black Knight

AT Black Knight розробляється компанією Advanced Tactics як засіб транспортування, який максимально ефективно сумістить в собі можливості позашляхового автомобіля і літального апарату з вертикальним злетом. В кінцевому результаті передбачається створення дистанційно-керованого автомобіля, який зможе доставити до місця призначення 1,6 тони вантажу, що знаходитиметься всередині семи вантажних контейнерів.

У режимі польоту апарат зможе розвивати швидкість до 200 вузлів та перебувати у повітрі до 19 годин часу. Правда останній показник стосується тільки “пустого” польоту, коли на борту знаходитиметься тільки спеціальний модуль вагою 70 кілограм з обладнанням для ведення розвідки і спостережень. Ще одна особливість – можливість встановлення герметичного днища, що дозволить трансформеру сідати і рухатися по поверхні водойм.

Конструкція трансформера AT Black Knight

Під час першого випробувального польоту, який проводився в безлюдному місці на півдні каліфорнії, трансформер AT Black Knight піднімався в повітря декілька раз. Висота була невеликою з міркувань безпеки, адже стійкістю і положенням літального апарату управляла автоматична система, надійність якої ще не перевірена.

Згідно звітам, опублікованим представниками Advanced Tactics після випробувань трансформера AT Black Knight, “апарат був стійким, керованим і успішно впорався з виконанням всіх покладених на нього завдань”. Все це підтверджено на відео нижче. Відмітимо, що зараз компанія шукає зацікавлених в її програмі особистостей і організацій, інвестиції від яких дозволять продовжити їм свою роботу.

Першоджерело

Коментарі

 1. Гість 27/05/2014 Відповісти
  • Віктор Хільчук 27/05/2014 Відповісти
   • Гість 27/05/2014 Відповісти
    • Віктор Хільчук 27/05/2014 Відповісти
     • Гість 27/05/2014
    • муська 08/07/2014 Відповісти
     • Віктор Хільчук 08/07/2014
 2. Віктор Хільчук 27/05/2014 Відповісти
 3. Vlad 08/07/2014 Відповісти
  • Віктор Хільчук 08/07/2014 Відповісти

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *