Відео від SpaceX: запуск потужної ракети Falcon Heavy

Відео від SpaceX запуск потужної ракети Falcon Heavy

Приблизно через три місяці компанія SpaceX зробить свою першу спробу запустити ракету Falcon Heavy. Саме з допомогою неї Ілон Маск планує в майбутньому відправити людей на Марс.

Наразі SpaceX вже встигла запустити та посадити кілька ракет Falcon 9. Тим не менш, посадити назад нову ракету важкого классу буде складніше, по суті це еквівалент посадки відразу трьох Falcon 9.

Це тому, що Falcon Heavy практично використовує три Falcon 9. Зокрема, Heavy має три ракети з майже такими ж характеристиками, як Falcon 9, кожна з яких складається з 9 двигунів Merlin. І, оскільки кінцева мета SpaceX – багаторазова ракета, то упішно посадити необхідно всі три.

У короткому відеокліпі вище показано як відбудеться запуск і посадка Falcon Heavy. Ця ракета вдвічі потужніша за найпотужнішу із тих, які зараз використовуються. Вона виробляє 2,3 мільйони кг тяги при зльоті.

Сам Муск стверджує, що багато перший запуск може бути невдалим, адже в ракеті використано багато експерементальних технологій. Однак SpaceX вже довела, що навіть у такому випадку всі проблеми швидко будуть вирішені і в результаті успіх невідворотній.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *