Virgin Hyperloop One розігнали свою капсулу до 400 км/год

15 грудня 2017 компанія Virgin Hyperloop One завершила третій етап випробувань своєї капсули, які проводилися на випробувальному полігоні DevLoop неподалік від Лас-Вегаса. Під час цих випробувань капсула рухаючись в автоматичному режимі розігналася до швидкості 387 км/год. Станом на сьогодні це є рекордом для подібних капсул.

Virgin Hyperloop One розігнали свою капсулу

Капсула рухалася в тунелі довжиною 500 метрів, в якому попередньо було відкачене повітря до 0.0002 атмосфери (що відповідає тиску повітря на висоті 60 кілометрів над рівнем моря).

Як повідомила сама компанія, встановлений рекорд не був основною метою випробувань. Вони проводилися в першу чергу для тестування нового повітряного затвору, через який капсула може переміщатися від області зі звичайним атмосферним тиском до тунелю з відкачаним повітрям.

При цьому були і другорядні завдання, наприклад тестування нових електродвигунів, системи підвіски, системи магнітної левітації, а також різних електронних систем.

Загалом, Virgin Hyperloop One активно працює над створенням реальної транспортної системи типу Hyperloop. Цілком можливо, що саме їх система стане першою серед собі подібних.

Першоджерело

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *